UBA Ronde kalender

 

 

 

21.01.18.           ONZ    KNOKKE

29.07.18.        ONZ     KNOKKE

28.01.18.           TRA    TORHOUT

05.08.18.        TRA     TORHOUT

04.02.18.           KSD    KOKSIJDE 8TC+2BID

12.08.18.        KSD     KOKSIJDE 8ODK+4SG

11.02.18.           WRC   KORTRIJK

19.08.18.        WRC    KORTRIJK

18.02.18.           OSB    BRUGGE

26.08.18.        OSB     BRUGGE

25.02.18.           OST    OOSTENDE

02.09.18.        OST     OOSTENDE

04.03.18.           KTK     KORTRIJK

09.09.18.         KTK     KORTRIJK

11.03.18.          ARA     WEVELGEM

16.09.18.         ARA    WEVELGEM

18.03.18.          IPR       IEPER

23.09.18.         IPR       IEPER

 

 

 

25.03.18.          ONZ     KNOKKE

30.09.18.        ONZ      KNOKKE

01.04.18.          TRA     TORHOUT

07.10.18.        TRA      TORHOUT

08.04.18.          KSD     KOKSIJDE lugy+8odk

14.10.18..       KSD      KOKSIJDE 3SD+8PHD

15.04.18.          WRC   KORTRIJK  

21.10.18.        WRC     KORTRIJK

22.04.18.          OSB    BRUGGE

28.10.18.        OSB      BRUGGE

29.04.18.          OST    OOSTENDE

04.11.18.        OST     OOSTENDE

06.05.18.           KTK    KORTRIJK

11.11.18.        KTK      KORTRIJK

13.05.18.           ARA   WEVELGEM

18.11.18.        ARA     WEVELGEM

20.05.18.           IPR     IEPER

25.12.18.        IPR       IEPER

 

 

 

27.05.18.       ONZ   KNOKKE

02.12.18.       ONZ      KNOKKE

03.06.18.       TRA    TORHOUT

09.12.18.       TRA     TORHOUT

10.06.18.       KSD    KOKSIJDE 6DV+3ME

16.12.18        KSD      KOKSIJDE 2BID+8ODK

17.06.18.       WRC   KORTRIJK

23.12.18.       WRC    KORTRIJK

24.06.18.       OSB    BRUGGE

30.12.18.       OSB     BRUGGE

01.07.18.       OST    OOSTENDE

06.01.19.       OST     OOSTENDE

08.07.18.       KTK    KORTRIJK

13.01.19.       KTK      KORTRIJK

15.07.18.      ARA    WEVELGEM 

20.01.19        ARA     WEVELGEM 

22.07.18.      IPR       IEPER

27.01.19.       IPR       IEPER

 

 

ON4KSD

ON4KSD Menu

Activiteiten

VELDDAG 2018

Onze velddag gaat door op 1 en 2 september in de Tepelhoornstraat te Oostduinkerke.

Iedereen welkom !

 

 

Cabour 2018

Zeer mooi kleine militaire treffen op domein Cabour.

8 en 9 September 2018.

Met dank aan Guido Mahieu.

ON3 Opleiding

Onze nieuwe cursus ON3 start op 12 januari 2019.

Hebt u interesse , geef een mailtje naar on4ksd@skynet.be

 

 

 

 

Koninklijke Unie van de Belgische Zendamateurs

 

 

 

 

  

 

Aankondiging

  

Lessenreeks en praktische proef voor het behalen van de basisvergunning voor zendamateurs

 

 

Verantwoordelijke inrichter:

 

 

 

Naam:                                   Verbanck Miguel

 

Roepnaam:              ON7MV

 

Adres:                        kortewildestraat 20 8600 Vladslo

 

E-mail:                       ON7MV@telenet.be

 

Telefoon:                  051/801580   GSM 0478/602923

 

 

 

Lesgever(s):

 

 

 

Naam:                                   Verbanck Miguel

 

Roepnaam:              ON7MV

 

 

 

Naam:                     Scheid Serge

 

Roepnaam:             ON8ODK

 

 

 

Lessenreeks:

 

 

 

Les 1:

 

Datum:          12 januari 2019

 

Uurregeling:van 13.30. tot 18.00

 

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

Agenda:        Radioamateurisme

 

Voorwaarden gesteld aan de vergunning

 

Technische basiskennis

 

                     Zenders en Ontvangers

 

 

 

Les 2:

 

Datum:          19 januari 2019

 

Uurregeling:van 13.30. tot 18.00

 

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

Agenda:        Transmissielijn en antenne

 

Propagatie van radiogolven

 

EMC

 

Veiligheid

 

             

 

Les 3:

 

Datum:          26 januari 2019

 

Uurregeling:van 13.30. tot 18.00

 

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

Agenda:        Bediening en procedures


Les 4:

 

Datum:          2 februari 2019

 

Uurregeling:van 13.30. tot 18.00

 

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

Agenda:        Bediening en procedures

 

 

 

Les 5:

 

Datum:          9 februari 2019

 

Uurregeling:van 13.30. tot 18.00

 

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

Agenda:        Herhaling

 

 

 

 Les 6:

 

Datum:          16 februari 2019

 

Uurregeling:van 13.30. tot 18.00

 

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

Agenda:        Herhaling / Reserve datum

 

 

 

Praktische proef:

 

 

 

Datum:                      22 februari 2019

 

Uurregeling:             van 19.30 tot 23.30

 

Plaats:                       UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

 

 

Praktische proef:

 

 

 

Datum:                      08 Maart 2019

 

Uurregeling:             van 19.30 tot 23.30

 

Plaats:                       UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

 

 

 

 

Examinatoren:

 

 

 

Naam:                                   Verbanck Miguel

 

Roepnaam:              ON7MV

 

 

 

Naam:                                   Scheid Serge

 

Roepnaam:              ON8ODK

 

 

 

Naam:                                   Schepens Germain

 

Roepnaam:              ON4SG

 

 

 

Naam:                                   Coffyn Therese

 

Roepnaam:              ON8TC

 

JOTA 2018

Op 20 en 21 Oktober zal de KSD samen met de Scouts van Koksijde de JOTA 2018 verzorgen vanuit Koksijde.

Wenst u meer info ? geef maar een seintje op on4ksd.be@skynet.be

2de Handsbeurs 2018

4de Hambeurs & kofferbakverkoop!

Radio communicatie materiaal

ZATERDAG

3 NOVEMBER 2018

VAN 9u. TOT 13u.

 

 

Zie kalender

Zie kalender voor meer info rond onze wekelijkse rondes!

Bezoekers

Vandaag25
Gisteren56
Deze week25
Deze maand870
------------------------------------------
Totaal

54420

UBA | KOKSIJDE.BE | BIPT | QRZ.COM | ON4CKZ

----------------------------------------

Copyright © 2012. All Rights Reserved.