Ronde

Call Naam QTH Brons award 10X Zilver award 25X Goud award 20X Diamant award 100X Aantal verkregen awards Aantal qso ksd
ON1AP Paul  Oostduinkerke 2 2 2 2   2
ON2AJ Johny Beovenkerke 10 25 38 3 ** 65
ON2BID André Oostduinkerke 10 25 50 83 *** 675
ON2NV Nina Uitkerke 4 4 4     31
ON2TDW Thomas Zeebrugge 10 19 19   xxx 19
ON2WG/P Willem Nieuwpoort/St. Niklaas 2 2 2     2
ON3ACJ Julien Zomergem 2 2 2     2
ON3AF Filip Oostende 10 25 50 80 *** 449
ON3AIM Ivo Knokke 10 10 10 5   10
ON3ALE Ludo Kuirne 3 3 3     3
ON3ALT Wim Izegem 1 1 1 1   1
ON3AXK Annietje Oostende 10 25 37   ** 37
ON3AZ Michel Weilsbeke 10 25 50 88 *** 107
ON3BKM Jannick Dikkebus 10 15 15 15 * 15
ON3BSQ Francis Alvergem 10 25 50 91 *** 182
ON3CGC Ivan Meulebeke 10 25 48 48 ** 48
ON3CJ Johan St. Elooiswinkel 3 3 3     3
ON3DAG Dirk Roeselare 10 25 50 28 *** 80
ON3DL Bart Izegem 10 13 13 11 * 12
ON3DLJ Jean-Pierre Brugge 3 3 3     3
ON3DNS Dennis Ichtegem 10 14 14   * 14
ON3DRM Roger Heist 6 6 6     25
ON3DUL Patrick Koksijde 10 25 50 43 ** 62
ON3FU Joris Beselare 10 25 33 7 ** 33
ON3GH Gino Oostende 10 25 39 39 ** 39
ON3GV Geert Zevegem 8 8 8 8   8
ON3HVP Herdirk Beitem 4 4 4     4
ON3IN Ivan Torhout 4 4 4 4   4
ON3JPA Jean-Pierre Brugge 10 25 45 29 ** 45
ON3JTI Hans  Ieper 10 25 50 3 *** 97
ON3KVV Kinny Oostende 10 16 16   * 16
ON3ME Eric Houtem 10 25 50 87 *** 449
ON3MVL Marc Neerpelt 1 1 1 1   1
ON3OO Johan Ieper 1 1 1 1   1
ON3PHD Philippe De Panne 3 3 3 1   3
ON3POJ Johan Watou 10 22 22 22 * 22
ON3QA Lucas Tielt 10 15 15     15
ON3SD Danny Bulskamp 10 25 34 34 ** 34
ON3SS Ivan Wevelgem 2 2 2 2   2
ON3TAG Theo Oostende 10 25 50 3 *** 61
ON3TG Tom Oostende 10 24 24 3 * 24
ON3TNT Marnik Eeklo 10 25 50 63 *** 422
ON3VGA Freddy Koksijde 10 25 41 41 ** 41
ON3VK Robi Onkerzele 2 2 2 1   2
ON3VMN Yoshy Middelkerke 10 25 50   *** 60
ON3YP Gregory Ieper 10 25 50 52 *** 137
ON3ZU Ziggy Brugge 4 4 4 4   4
ON4AAK Marc Oostkamp 10 20 20 5 * 19
ON4AEI Alfons Knokke 10 25 38     38
ON4AFF Norbert Oostduinkerke 10 25 50 81 *** 184
ON4AIM Aime Oostende 7 7 7 1   7
ON4AMY Victor Tessenderlo 2 2 2 2   2
ON4AMY Victor Tessenderlo 1 1 1 1   1
ON4AQB Louis De Haan 10 25 50 46 *** 224
ON4ATA Raf Adegem 10 25 50 1 *** 83
ON4BCN Moris Koekelare 10 21 21 8 * 21
ON4BDK Marnix Diksmuide 10 25 50   xxx 88
ON4CGB Wim Roeselare 1 1 1 1   1
ON4CJG Jeremie Kuurne 10 25 50 68 *** 124
ON4CJP Jean-Marc Oostende 1 1 1 1   1
ON4DJ Joris Geluwe 10 12 12   * 12
ON4DSF Willy Varsenaere 10 20 20   xxx 20
ON4IE Kristoff De Panne 10 21 21 21 * 21
ON4NG Louis De Haan 10 25 28   ** 28
ON4RK Ronny Oostende 10 23 23 4 * 23
ON4ROB Robrecht Oostende 10 18 18 10   18
ON4SG Germain Koksijde 10 25 50 88 *** 223
ON5DDG Daniel Uitkerke 10 25 50 16 *** 174
ON5DLM H.-Paul Waimes 2 2 3     28
ON5LS Stefaan Izegem 10 11 11   * 11
ON5LST Willem Stavele 3 3 3 8 *** 398
ON5RD Johan Meulebeke 2 2 2 1   2
ON5RKN Ronny Heers 10 12 12   xxx 12
ON6ADC Alain Leffinge 2 2 2 2   2
ON6DV Daniel Diksmuide 10 24 24 24 * 24
ON6FF Johny Ieper 5 5 5 5   5
ON6JV/A John oosduikerke/St. Martens-Latem 10 14 14   xxx 14
ON6MN Martin Middelkerke 4 4 4     4
ON6PD Jean-Paul De Panne 1 1 1 1   1
ON7AS Jimmy Veldegem 10 25 50 53 *** 76
ON7ATV Alain Oostkamp 1 1 1 1   1
ON7GPN Gilbert Nieuwpoort 10 25 50 90 *** 509
ON7GU Daniel Oostende 10 25 50 91 *** 227
ON7MV Migeul Brugge 10 12 12 10 * 12
ON7QL Nichel Stavele 10 25 50   *** 112
ON7UR Paul  De Panne 10 25 37   *** 37
ON7USB Geert Gullegem 1 1 1 1   1
ON7VX Willy Lo-Reninge 1 1 1 1   1
ON8BZ Jacky Koekelare 9 9 9     14
ON8CQ Walter Ledelede 1 1 1 1   1
ON8DKD Kris Vladslo 9 9 9 9   9
ON8DM Michel Kemmel 10 10 10   * 10
ON8ODK Serge Oostduinkerke 10 25 50 85 *** 220
ON8PI Jan Zedelgem 2 2 2 2   2
ON8SD Didier Veurne 10 15 15   * 15
ON8TC Thérèse De Panne 10 25 50 87 *** 206
ON8VRT Jos Uitkerke 10 25 50 47 *** 186
ONL03498 Gino Dadizele 2 2 2 2   2
ONL10366 Gaston Kruibekee 10 25 50 50 *** 218
ONL12105 Hendrik Beitem 10 13       13
ONL12276 Lugy Esen Diksmuide 10 25 50 60 *** 60
ONL12362 Ronny Ieper 2 2 2 2   2
                 

ON4KSD

ON4KSD Menu

Activiteiten

Voordracht HRD

Op 2 en 16 maart zal ON7MV een voordracht geven over Ham Radio Deluxe.

Dit zal over twee avonden gebeuren gezien de complexiteit van het programma.

Locatie : KSD-lokalen en dit om 20.00 uur.

Cabour 2018

Zeer mooi kleine militaire treffen op domein Cabour.

8 en 9 September 2018.

Met dank aan Guido Mahieu.

ON3 Opleiding

Op 14 april 2018 start de KSD opnieuw met een opleiding voor ON3.

Meer informatie hieronder

Info , mailtje naar on4ksd@skynet.be

 

 

 

 

 

Koninklijke Unie van de Belgische Zendamateurs

 

 

 

 

  

 

Aankondiging

  

Lessenreeks en praktische proef voor het behalen van de basisvergunning voor zendamateurs

 

 Verantwoordelijke inrichter:

 Naam:                                   Verbanck Miguel

 Roepnaam:                           ON7MV

 Adres:                                   kortewildestraat 20 8600 Vladslo

 E-mail:                                  ON7MV@telenet.be

 Telefoon:                              051/801580   GSM 0478/602923

  

Lesgever(s):

 Naam:                                   Verbanck Miguel

 Roepnaam:              ON7MV

 

  

Lessenreeks:

  

Les 1:

 Datum:                 14 April 2018

 Uurregeling:van  13.30. tot 18.00

 Plaats:                 UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 Agenda:                  Radioamateurisme 

Voorwaarden gesteld aan de vergunning

                                        Technische basiskennis

                                         Zenders en Ontvangers

 

 Les 2:

 Datum:                 15 April 2018

 Uurregeling:van    13.30. tot 18.00

 Plaats:                  UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 Agenda:                  Transmissielijn en antenne 

                                         Propagatie van radiogolven

                                         EMC

                                         Veiligheid

 

 Les 3:

 Datum:                  28 April 2018

 Uurregeling:van    13.30. tot 18.00

 Plaats:                   UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 Agenda:                   Bediening en procedures

                                

Les 4:

 Datum:                  29 April 2018

 Uurregeling:van    13.30. tot 18.00

 Plaats:                  UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 Agenda:                 Bediening en procedures

  

Les 5:

 Datum:                 12 Mei 2018

 Uurregeling:van   13.30. tot 18.00

 Plaats:                  UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 Agenda:                  Herhaling

 

  Les 6:

 Datum:                  13 Mei 2018

 Uurregeling:van    13.30. tot 18.00 

 Plaats:                   UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 Agenda:                  Herhaling / Reserve datum

 

 Praktische proef:

 Datum:                      25 Mei 2018

 Uurregeling:             van 19.30 tot 23.30

 Plaats:                      UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

 Praktische proef:

 Datum:                      01 Juni 2018

 Uurregeling:             van 19.30 tot 23.30

 Plaats:                      UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Molencontest

Radio communicatie op 2m
Zondag ?? September 2018
8h tot 12h 
Abdijmolen te Koksijde

2de Handsbeurs 2018

4de Hambeurs & kofferbakverkoop!

Radio communicatie materiaal

ZATERDAG

3 NOVEMBER 2018

VAN 9u. TOT 13u.

 

 

Zie kalender

Zie kalender voor meer info rond onze wekelijkse rondes!

Bezoekers

Vandaag27
Gisteren47
Deze week74
Deze maand742
------------------------------------------
Totaal

43677

UBA | KOKSIJDE.BE | BIPT | QRZ.COM | ON4CKZ

----------------------------------------

Copyright © 2012. All Rights Reserved.