Ronde

Call Naam QTH Brons award 10X Zilver award 25X Goud award 20X Diamant award 100X Aantal verkregen awards Aantal qso ksd
ON1AP Paul  Oostduinkerke 2 2 2 2   2
ON2AJ Johny Beovenkerke 10 25 38 3 ** 65
ON2BID André Oostduinkerke 10 25 50 92 *** 690
ON2NV Nina Uitkerke 4 4 4     31
ON2TDW Thomas Zeebrugge 10 19 19   xxx 19
ON2WG/P Willem Nieuwpoort/St. Niklaas 2 2 2     2
ON3ACJ Julien Zomergem 2 2 2     2
ON3AF Filip Oostende 10 25 50 89 *** 458
ON3AIM Ivo Knokke 10 10 10 5   10
ON3ALE Ludo Kuirne 3 3 3     3
ON3ALT Wim Izegem 1 1 1 1   1
ON3AXK Annietje Oostende 10 25 37   ** 37
ON3AZ Michel Weilsbeke 10 25 50 97 *** 116
ON3BKN Jannick Dikkebus 10 18 18 18 * 18
ON3BSQ Francis Alvergem 10 25 50 100 *** 191
ON3CGC Ivan Meulebeke 10 25 50 50 ** 50
ON3CJ Johan St. Elooiswinkel 3 3 3     3
ON3DAG Dirk Roeselare 10 25 50 29 *** 81
ON3DL Bart Izegem 10 13 13 11 * 12
ON3DLJ Jean-Pierre Brugge 3 3 3     3
ON3DNS Dennis Ichtegem 10 14 14   * 14
ON3DRM Roger Heist 6 6 6     25
ON3DUL Patrick Koksijde 10 25 50 43 ** 62
ON3FU Joris Beselare 10 25 34 8 ** 34
ON3GH Gino Oostende 10 25 47 47 ** 47
ON3GV Geert Zevegem 10 10 10 10   10
ON3HVP Herdirk Beitem 4 4 4     4
ON3IN Ivan Torhout 4 4 4 4   4
ON3JPA Jean-Pierre Brugge 10 25 45 29 ** 45
ON3JTI Hans  Ieper 10 25 50 3 *** 97
ON3KVV Kinny Oostende 10 16 16   * 16
ON3LVD Lugy Esen Diksmuide 8 8 8 69 *** 69
ON3ME Eric Houtem 10 25 50 96 *** 458
ON3MVL Marc Neerpelt 1 1 1 1   1
ON3OO Johan Ieper 1 1 1 1   1
ON3PHD Philippe De Panne 3 3 3 1   3
ON3POJ Johan Watou 10 24 24 24 * 24
ON3QA Lucas Tielt 10 15 15     15
ON3SD Danny Bulskamp 10 25 36 36 ** 36
ON3SS Ivan Wevelgem 2 2 2 2   2
ON3TAG Theo Oostende 10 25 50 3 *** 61
ON3TG Tom Oostende 10 24 24 3 * 24
ON3TNT Marnik Eeklo 10 25 50 66 *** 425
ON3VGA Freddy Koksijde 10 25 41 41 ** 41
ON3VK Robi Onkerzele 2 2 2 1   2
ON3VMN Yoshy Middelkerke 10 25 50   *** 60
ON3YP Gregory Ieper 10 25 50 58 *** 143
ON3ZU Ziggy Brugge 4 4 4 4   4
ON4AAK Marc Oostkamp 10 20 20 5 * 19
ON4AEI Alfons Knokke 10 25 38     38
ON4AFF Norbert Oostduinkerke 10 25 50 89 *** 192
ON4AIM Aime Oostende 8 8 8 2   8
ON4AMY Victor Tessenderlo 2 2 2 2   2
ON4AMY Victor Tessenderlo 1 1 1 1   1
ON4AQB Louis De Haan 10 25 50 52 *** 229
ON4ATA Raf Adegem 10 25 50 1 *** 83
ON4BCN Moris Koekelare 10 22 22 9 * 22
ON4BDK Marnix Diksmuide 10 25 50   xxx 88
ON4CGB Wim Roeselare 1 1 1 1   1
ON4CJG Jeremie Kuurne 10 25 50 76 *** 132
ON4CJP Jean-Marc Oostende 1 1 1 1   1
ON4DJ Joris Geluwe 10 12 12   * 12
ON4DSF Willy Varsenaere 10 20 20   xxx 20
ON4IE Kristoff De Panne 10 25 25 25 * 25
ON4MDB Marc Driekapellen 5 5 5 5   5
ON4NG Louis De Haan 10 25 28   ** 28
ON4RK Ronny Oostende 10 25 25 6 * 25
ON4ROB Robrecht Oostende 10 18 18 10   18
ON4SG Germain Koksijde 10 25 50 94 *** 229
ON5DDG Daniel Uitkerke 10 25 50 17 *** 175
ON5DLM H.-Paul Waimes 2 2 3     28
ON5LS Stefaan Izegem 10 11 11   * 11
ON5LST Willem Stavele 6 6 6 12 *** 401
ON5RD Johan Meulebeke 2 2 2 1   2
ON5RKN Ronny Heers 10 12 12   xxx 12
ON6ADC Alain Leffinge 2 2 2 2   2
ON6DV Daniel Diksmuide 10 25 26 26 * 26
ON6FF Johny Ieper 5 5 5 5   5
ON6JV/A John oosduikerke/St. Martens-Latem 10 14 14   xxx 14
ON6MN Martin Middelkerke 4 4 4     4
ON6PD Jean-Paul De Panne 1 1 1 1   1
ON7AS Jimmy Veldegem 10 25 50 53 *** 76
ON7ATV Alain Oostkamp 1 1 1 1   1
ON7GPN Gilbert Nieuwpoort 10 25 50 99 *** 517
ON7GU Daniel Oostende 10 25 50 100 *** 235
ON7MV Migeul Brugge 10 12 12 10 * 12
ON7QL Nichel Stavele 10 25 50 1 *** 113
ON7UR Paul  De Panne 10 25 37   *** 37
ON7USB Geert Gullegem 1 1 1 1   1
ON7VX Willy Lo-Reninge 1 1 1 1   1
ON8BZ Jacky Koekelare 9 9 9     14
ON8CQ Walter Ledelede 1 1 1 1   1
ON8DKD Kris Vladslo 9 9 9 9   9
ON8DM Michel Kemmel 10 10 10   * 10
ON8ODK Serge Oostduinkerke 10 25 50 93 *** 227
ON8PI Jan Zedelgem 2 2 2 2   2
ON8SD Didier Veurne 10 15 15   * 15
ON8TC Thérèse De Panne 10 25 50 96 *** 214
ON8VRT Jos Uitkerke 10 25 50 51 *** 119
ONL Samie Middelkerke 1 1 1 1   1
ONL03498 Gino Dadizele 2 2 2 2   2
ONL10366 Gaston Kruibekee 10 25 50 51 *** 219
ONL12105 Hendrik Beitem 10 13       13
ONL12362 Ronny Ieper 2 2 2 2   2

ON4KSD

ON4KSD Menu

Activiteiten

Voordracht HRD

Op  16 maart zal ON7MV een voordracht geven over Ham Radio Deluxe.

Dit zal over twee avonden gebeuren gezien de complexiteit van het programma.

Locatie : KSD-lokalen en dit om 20.00 uur.

 

 

Cabour 2018

Zeer mooi kleine militaire treffen op domein Cabour.

8 en 9 September 2018.

Met dank aan Guido Mahieu.

ON3 Opleiding

Op 14 april 2018 start de KSD opnieuw met een opleiding voor ON3.

Meer informatie hieronder

Info , mailtje naar on4ksd@skynet.be

 

 

 

 

 

Koninklijke Unie van de Belgische Zendamateurs

 

 

 

 

  

 

Aankondiging

  

Lessenreeks en praktische proef voor het behalen van de basisvergunning voor zendamateurs

 

 Verantwoordelijke inrichter:

 Naam:                                   Verbanck Miguel

 Roepnaam:                           ON7MV

 Adres:                                   kortewildestraat 20 8600 Vladslo

 E-mail:                                  ON7MV@telenet.be

 Telefoon:                              051/801580   GSM 0478/602923

  

Lesgever(s):

 Naam:                                   Verbanck Miguel

 Roepnaam:              ON7MV

 

  

Lessenreeks:

  

Les 1:

 Datum:                 14 April 2018

 Uurregeling:van  13.30. tot 18.00

 Plaats:                 UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 Agenda:                  Radioamateurisme 

Voorwaarden gesteld aan de vergunning

                                        Technische basiskennis

                                         Zenders en Ontvangers

 

 Les 2:

 Datum:                 15 April 2018

 Uurregeling:van    13.30. tot 18.00

 Plaats:                  UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 Agenda:                  Transmissielijn en antenne 

                                         Propagatie van radiogolven

                                         EMC

                                         Veiligheid

 

 Les 3:

 Datum:                  28 April 2018

 Uurregeling:van    13.30. tot 18.00

 Plaats:                   UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 Agenda:                   Bediening en procedures

                                

Les 4:

 Datum:                  29 April 2018

 Uurregeling:van    13.30. tot 18.00

 Plaats:                  UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 Agenda:                 Bediening en procedures

  

Les 5:

 Datum:                 12 Mei 2018

 Uurregeling:van   13.30. tot 18.00

 Plaats:                  UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 Agenda:                  Herhaling

 

  Les 6:

 Datum:                  13 Mei 2018

 Uurregeling:van    13.30. tot 18.00 

 Plaats:                   UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 Agenda:                  Herhaling / Reserve datum

 

 Praktische proef:

 Datum:                      25 Mei 2018

 Uurregeling:             van 19.30 tot 23.30

 Plaats:                      UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

 Praktische proef:

 Datum:                      01 Juni 2018

 Uurregeling:             van 19.30 tot 23.30

 Plaats:                      UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Molencontest

Radio communicatie op 2m
Zondag 13 mei 2018
8h tot 12h 
Abdijmolen te Koksijde

2de Handsbeurs 2018

4de Hambeurs & kofferbakverkoop!

Radio communicatie materiaal

ZATERDAG

3 NOVEMBER 2018

VAN 9u. TOT 13u.

 

 

Zie kalender

Zie kalender voor meer info rond onze wekelijkse rondes!

Bezoekers

Vandaag16
Gisteren33
Deze week49
Deze maand888
------------------------------------------
Totaal

46120

UBA | KOKSIJDE.BE | BIPT | QRZ.COM | ON4CKZ

----------------------------------------

Copyright © 2012. All Rights Reserved.