Ronde (2)

Call Naam QTH Brons award 10X Zilver award 25X Goud award 20X Diamant award 100X Aantal verkregen awards Aantal qso ksd
ON1AP Paul  Oostduinkerke 3 3 3 3   3
ON1BBD Dannick Vlamertinge 7 7 7 7   7
ON1PR Roland Oostduinkerke 3 3 3 3   3
ON2AJ Johny Beovenkerke 10 25 38 3 ** 65
ON2ALI Robert Uitkerke 1 1 1 1   1
ON2BID André Oostduinkerke 10 25 50 100 **** 711
ON2NV Nina Uitkerke 4 4 4     31
ON2TDW Thomas Zeebrugge 10 19 19   xxx 19
ON2WG/P Willem Nieuwpoort/St. Niklaas 2 2 2     2
ON3ACJ Julien Zomergem 2 2 2     2
ON3AF Filip Oostende 10 25 50 100 **** 477
ON3AIM Ivo Knokke 10 10 10 5   10
ON3ALE Ludo Kuirne 3 3 3     3
ON3ALT Wim Izegem 1 1 1 1   1
ON3AXK Annietje Oostende 10 25 37   ** 37
ON3AZ Michel Weilsbeke 10 25 50 100 **** 123
ON3BKM Jannick Dikkebus 10 23 23 23 * 23
ON3BSQ Francis Alvergem 10 25 50 100 **** 209
ON3CGC Ivan Meulebeke 10 25 50 57 *** 57
ON3CJ Johan St. Elooiswinkel 3 3 3     3
ON3CV Carin Weilsbeke 6 6 6 6   6
ON3DAG Dirk Roeselare 10 25 50 30 *** 82
ON3DL Bart Izegem 10 14 14 14 * 14
ON3DLJ Jean-Pierre Brugge 3 3 3     3
ON3DNS Dennis Ichtegem 10 14 14   * 14
ON3DRM Roger Heist 6 6 6     25
ON3DUL Patrick Koksijde 10 25 50 43 ** 62
ON3FU Joris Beselare 10 25 36 10 ** 36
ON3GH Gino Oostende 10 25 50 55 *** 55
ON3GV Geert Zevegem 10 10 10 10 * 10
ON3HVP Herdirk Beitem 4 4 4     4
ON3IN Ivan Torhout 4 4 4 4   4
ON3JPA Jean-Pierre Brugge 10 25 45 29 ** 45
ON3JTI Hans  Ieper 10 25 50 3 *** 97
ON3KVV Kinny Oostende 10 16 16   * 16
ON3LVD Lugy Esen Diksmuide 10 25 31 92 ** 92
ON3ME Eric Houtem 10 25 50 100 **** 474
ON3MK Maurits Zel 1 1 1 1   1
ON3MVL Marc Neerpelt 1 1 1 1   1
ON3OO Johan Ieper 4 4 4 4   4
ON3PHD Philippe De Panne 3 3 3 1   3
ON3POJ Johan Watou 10 25 31 31 ** 31
ON3QA Lucas Tielt 10 15 15     15
ON3SD Danny Bulskamp 10 25 42 42 ** 42
ON3SS Ivan Wevelgem 2 2 2 2   2
ON3TAG Theo Oostende 10 25 50 3 *** 61
ON3TG Tom Oostende 10 24 24 3 * 24
ON3TNT Marnik Eeklo 10 25 50 76 *** 435
ON3VGA Freddy Koksijde 10 25 41 41 ** 41
ON3VK Robi Onkerzele 2 2 2 1   2
ON3VMN Yoshy Middelkerke 10 25 50   *** 60
ON3ZU Ziggy Brugge 4 4 4 4   4
ON4AAK Marc Oostkamp 10 21 21 7 * 21
ON4AEI Alfons Knokke 10 25 38     38
ON4AFF Norbert Oostduinkerke 10 25 50 100 **** 214
ON4AIM Aime Oostende 8 8 8 2   8
ON4AMY Victor Tessenderlo 3 3 3 3   3
ON4AQB Louis De Haan 10 25 50 72 *** 249
ON4ATA Raf Adegem 10 25 50 1 *** 83
ON4BCN Moris Koekelare 10 25 25 12 ** 25
ON4BDK Marnix Diksmuide 10 25 50   xxx 88
ON4CGB Wim Roeselare 1 1 1 1   1
ON4CJG Jeremie Kuurne 10 25 50 94 *** 152
ON4CJP Jean-Marc Oostende 3 3 3 3   3
ON4DJ Joris Geluwe 10 12 12   * 12
ON4DSF Willy Varsenaere 10 20 20   xxx 20
ON4IE Kristoff De Panne 10 25 28 28 ** 28
ON4MDB Marc Driekapellen 10 18 18 18 * 18
ON4NG Louis De Haan 10 25 28   ** 28
ON4PO Martin Beerst 1 1 1 1   1
ON4RK Ronny Oostende 10 25 25 6 ** 25
ON4ROB Robrecht Oostende 10 18 18 10   18
ON4SG Germain Koksijde 10 25 50 100 **** 247
ON5DDG Daniel Uitkerke 10 25 50 22 *** 180
ON5DLM H.-Paul Waimes 2 2 3     28
ON5LS Stefaan Izegem 10 11 11   * 11
ON5LST Willem Stavele 10 10 10 17 * 406
ON5RD Johan Meulebeke 2 2 2 1   2
ON5RKN Ronny Heers 10 12 12   xxx 12
ON5US Peter Bredene 5 5 5 5   5
ON6ADC Alain Leffinge 2 2 2 2   2
ON6DV Daniel Diksmuide 10 25 37 37 ** 37
ON6FF Johny Ieper 9 9 9 9   9
ON6JV/A John oosduikerke/St. Martens-Latem 10 14 14   xxx 14
ON6MN Martin Middelkerke 4 4 4     4
ON6PD Jean-Paul De Panne 1 1 1 1   1
ON6YP Gregory Ieper 10 11 11 79 *** 162
ON7AS Jimmy Veldegem 10 25 50 53 *** 76
ON7ATV Alain Oostkamp 1 1 1 1   1
ON7GPN Gilbert Nieuwpoort 10 25 50 100 **** 570
ON7GU Daniel Oostende 10 25 50 100 **** 268
ON7MG Marick Oostende 2 2 2 2   2
ON7MV Migeul Brugge 10 12 12 10 * 12
ON7QL Nichel Stavele 10 25 50 1 *** 113
ON7UR Paul  De Panne 10 25 37   *** 37
ON7USB Geert Gullegem 1 1 1 1   1
ON7VX Willy Lo-Reninge 1 1 1 1   1
ON8BZ Jacky Koekelare 9 9 9   * 14
ON8CQ Walter Ledelede 1 1 1 1   1
ON8DKD Kris Vladslo 10 11 11 11 * 11
ON8DM Michel Kemmel 10 10 10   * 10
ON8ODK Serge Oostduinkerke 10 25 50 100 **** 246
ON8PI Jan Zedelgem 3 3 3 3   3
ON8SD Didier Veurne 10 15 15   ** 15
ON8TC Thérèse De Panne 10 25 50 100 **** 228
ON8VRT Jos Uitkerke 10 25 50 53 *** 121
ONL Samie Middelkerke 1 1 1 1   1
ONL03498 Gino Dadizele 2 2 2 2   2
ONL10366 Gaston Kruibekee 10 25 50 67 *** 232
ONL12105 Hendrik Beitem 10 13       13
ONL12362 Ronny Ieper 2 2 2 2   2
ONL12474 Reginald Esen Diksmuide 4 4 4 4   4

Ronde

Call Naam QTH Brons award 10X Zilver award 25X Goud award 20X Diamant award 100X Aantal verkregen awards Aantal qso ksd
ON1AP Paul  Oostduinkerke 3 3 3 3   3
ON1BBD Dannick Vlamertinge 10 22 22 22 * 22
ON1PR Roland Oostduinkerke 6 6 6 6   6
ON2AJ Johny Beovenkerke 10 25 50 15 ** 50
ON2ALI Robert Uitkerke 1 1 1 1   1
ON2BDJ Willy Asse 1 1 1 1   1
ON2BID André Oostduinkerke 10 25 50 100 **** 748
ON2DF Franky Zedelgem (veldegem) 6 6 6 6   6
ON2NV Nina Uitkerke 4 4 4     31
ON2PJ Peter Tielt 1 1 1 1   1
ON2TDW Thomas Zeebrugge 10 19 19   xxx 19
ON2WG/P Willem Nieuwpoort/St. Niklaas 2 2 2     2
ON3ACJ Julien Zomergem 2 2 2     2
ON3AD Arlette Lampernisse 10 13 13 13 * 13
ON3AF Filip Oostende 10 25 50 100 **** 514
ON3AIM Ivo Knokke 10 10 10 5   10
ON3ALE Ludo Kuirne 3 3 3     3
ON3ALT Wim Izegem 1 1 1 1   1
ON3AXK Annietje Oostende 10 25 37   ** 37
ON3BKM Jannick Dikkebus 10 25 45 45 ** 45
ON3BSQ Francis Alvergem 10 25 50 100 **** 241
ON3CCM Mareno Menen 2 2 2 2   2
ON3CJ Johan St. Elooiswinkel 3 3 3     3
ON3CRK Roland Koekelare 2 2 2 2   2
ON3CV Carin Weilsbeke 6 6 6 6   6
ON3CZF Frederik Oostkamp 5 5 5 5   5
ON3DAG Dirk Roeselare 10 25 50 34 *** 86
ON3DL Bart Izegem 10 14 14 14 * 14
ON3DLJ Jean-Pierre Brugge 3 3 3     3
ON3DNS Dennis Ichtegem 10 14 14   * 14
ON3DRM Roger Heist 6 6 6     25
ON3DSO Stefaan Wervik 1 1 1 1   1
ON3DUL Patrick Koksijde 10 25 45 45 ** 64
ON3ELS Gino Dadizele 10 11 11 11   11
ON3FU Joris Beselare 10 25 37 11 ** 37
ON3GBH     1 1 1 1   1
ON3GH Gino Oostende 10 25 50 73 *** 73
ON3GV Geert Zevegem 10 20 20 20 * 20
ON3HEL Helmut Snaaskerke 2 2 2 2   2
ON3HVP Herdirk Beitem 4 4 4     4
ON3IN Ivan Torhout 4 4 4 4   4
ON3JPA Jean-Pierre Brugge 10 25 46 30 ** 46
ON3JPB Jean-Pierre Kortrijk 1 1 1 1   1
ON3JTI Hans  Ieper 10 25 50 3 *** 97
ON3KL Karel Hooglede 10 24 24 24 * 24
ON3KVV Kinny Oostende 10 16 16 16 * 16
ON3ME Eric Houtem 10 25 50 100 **** 492
ON3MEM Georges Nieuwkappele 1 1 1 1   1
ON3MK Maurits Zel 1 1 1 1   1
ON3MVL Marc Neerpelt 1 1 1 1   1
ON3OO Johan Ieper 4 4 4 4   4
ON3POJ Johan Watou 10 25 47 47 ** 47
ON3PQ Ronny Langemark 10 19 19 19 * 19
ON3QA Lucas Tielt 10 15 15     15
ON3SD Danny Bulskamp 10 25 43 43 ** 43
ON3SS Ivan Wevelgem 2 2 2 2   2
ON3TAG Theo Oostende 10 25 50 3 *** 61
ON3TG Tom Oostende 10 24 24 3 * 24
ON3TNT Marnik Eeklo 10 25 50 100 *** 460
ON3URE Joeri Merchtem (Lombardsijde) 8 8 8 8   8
ON3VGA Freddy Koksijde 10 25 42 42 ** 42
ON3VJI Yannick Ieper 3 3 3 3   3
ON3VK Robi Onkerzele 6 6 6 6   6
ON3VMN Yoshy Middelkerke 10 25 50   *** 60
ON3XSI Peter Staden 2 2 2 2   2
ON3ZU Ziggy Brugge 10 25 28 28 * 28
ON4AAK Marc Oostkamp 10 21 21 7 * 21
ON4AEI Alfons Knokke 10 25 38     38
ON4AFF Norbert Oostduinkerke 10 25 50 100 **** 251
ON4AIM Aime Oostende 8 8 8 2   8
ON4AMY Victor Tessenderlo 3 3 3 3   3
ON4AQB Louis De Haan 10 25 50 100 *** 182
ON4ARL Leo Beernem (Oedelem) 2 2 2 2   2
ON4AST Richard peer 1 1 1 1   1
ON4ATA Raf Adegem 10 25 50 1 *** 83
ON4BCN Moris Koekelare 10 25 27 27 ** 27
ON4BDK Marnix Diksmuide 10 25 50   xxx 94
ON4BYD Georges knokke-Heist 1 1 1 1 1 1
ON4CBK Martin Bredene 4 4 4 4   4
ON4CGB Wim Roeselare 1 1 1 1   1
ON4CGC Ivan Meulebeke 7 7 7 66   66
ON4CJG Jeremie Kuurne 10 25 50 100 **** 201
ON4CJP Jean-Marc Oostende 3 3 3 3   3
ON4DJ Joris Geluwe 10 12 12   * 12
ON4DRP Dirk Blankenberge 3 3 3 3   3
ON4DSF Willy Varsenaere 10 20 20   xxx 20
ON4DTP Krist Houthulst 3 3 3 3   3
ON4GV Geert Zwevegem 6 6 6 6   6
ON4IE Kristoff De Panne 10 25 32 32 ** 32
ON4IPR clubstation Ieper 1 1 1 1 1 1
ON4MDB Marc Driekapellen 10 25 27 27 * 27
ON4NG Louis De Haan 10 25 28   ** 28
ON4PO Martin Beerst 3 3 3 3   3
ON4PST Frank Oedelhem 1 1 1 1   1
ON4RK Ronny Oostende 10 25 28 9 ** 28
ON4ROB Robrecht Oostende 10 18 18 10   18
ON4SG Germain Koksijde 10 25 50 100 **** 285
ON4TST Frans Beernem (Oedelem) 1 1 1 1   1
ON4WZ Geert Roeselare 3 3 3 3   3
ON5CQ Philip kooigem 2 2 2 2   2
ON5DDG Daniel Uitkerke 10 25 50 36 *** 192
ON5DLM H.-Paul Waimes 2 2 3     28
ON5LS Stefaan Izegem 10 11 11   * 11
ON5LST Willem Stavele 10 23 23 30 * 419
ON5MA Nic Wortegem-Petegem (Elsegem) 2 2 2 2   2
ON5MD Eddy Oostduinkerke 10 22 22 22 * 22
ON5RD Johan Meulebeke 2 2 2 2   2
ON5RKN Ronny Heers 10 12 12   xxx 12
ON5US Peter Bredene 10 10 10 10   10
ON5YM Yvo knokke-Heist 10 23 23 23 * 23
ON6ADC Alain Leffinge 3 3 3 3   3
ON6DV Daniel Diksmuide 10 25 50 58 *** 58
ON6FF Johny Ieper 10 16 16 16 * 16
ON6JV/A John Oosduikerke/St. Martens-Latem 10 14 14   xxx 14
ON6MN Martin Middelkerke 4 4 4     4
ON6PD Jean-Paul De Panne 1 1 1 1   1
ON6YP Gregory Ieper 10 25 36 100 ** 167
ON7ABT Michel Weilsbeke 2 2 2 2 **** 125
ON7AS Jimmy Veldegem 10 25 50 53 *** 76
ON7ATV Alain Oostkamp 1 1 1 1   1
ON7CHV   Hooglede (Gits) 1 1 1 1   1
ON7GPN Gilbert Nieuwpoort 10 25 50 100 **** 616
ON7GU Daniel Oostende 10 25 50 100 **** 311
ON7MG Marick Oostende 2 2 2 2   2
ON7MV Migeul Brugge 10 13 13 11 * 13
ON7QL Nichel Stavele 10 25 50 1 *** 113
ON7ULM Fabien Staden 10 11 11 33 * 33
ON7UR Paul  De Panne 10 25 37   *** 37
ON7USB Geert Gullegem 1 1 1 1   1
ON7VX Willy Lo-Reninge 3 3 3 3   3
ON7XD Rik Ieper 2 2 2 2   2
ON7XX Jan Ieper 1 1 1 1   1
ON8BZ Jacky Koekelare 10 14 14   * 14
ON8CQ Walter Ledelede 4 4 4 4   4
ON8DKD Kris Vladslo 10 15 15 15 * 15
ON8DM Michel Kemmel 10 10 10   * 10
ON8LVD Lugy Esen Diksmuide 8 8 8 8   131
ON8ODK Serge Oostduinkerke 10 25 50 100 **** 281
ON8PHD Philippe De Panne 4 4 4 4   4
ON8PI Jan Zedelgem 3 3 3 3   3
ON8SD Didier Veurne 10 15 15   * 15
ON8SU Erik Bavikhove 1 1 1 1   1
ON8TC Thérèse De Panne 10 25 50 100 **** 253
ON8VRT Jos Uitkerke 10 25 50 68 *** 136
ONL Samie Middelkerke 1 1 1 1   1
ONL03498 Gino Dadizele 2 2 2 2   2
ONL10366 Gaston Kruibekee 10 25 50 82 *** 148
ONL12105 Hendrik Beitem 10 13       13
ONL12473 Reginald Esen Diksmuide 10 25 45 45 ** 45
ONL12489 Stephaan Koksijde 6 6 6 6   6

ON4KSD

ON4KSD Menu

Activiteiten

ON3 Opleiding

Nog geen datum vastgelegd.
Hebt u interesse, geef een mailtje naar on4ksd@skynet.be

 

 

 

 

Koninklijke Unie van de Belgische Zendamateurs

 

 

 

 

  

 

aankondiging

  

Lessenreeks en praktische proef voor het behalen van de basisvergunning voor zendamateurs

 

 

Verantwoordelijke inrichter:

 

 

 

Naam:                                    Verbanck Miguel

 

Roepnaam:               ON7MV

 

Adres:                         kortewildestraat 20 8600 Vladslo

 

E-mail:                        ON7MV@telenet.be

 

Telefoon:                   051/801580 GSM 0478/602923  

 

 

 

Lesgever (s):

 

 

 

Naam:                                    Verbanck Miguel

 

Roepnaam:               ON7MV

 

 

 

Naam:                      Scheid Serge

 

Roepnaam:              ON8ODK

 

 

 

Lessenreeks:

 

 

 

Les 1:

 

Datum:          

 

Uurregeling:van 13.30. tot 18.00

 

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

Agenda:        Radioamateurisme

 

Voorwaarden gesteld aan de vergunning

 

Technische basiskennis

 

                     Zenders en Ontvangers

 

 

 

Les 2:

 

Datum:         

 

Uurregeling:van 13.30. tot 18.00

 

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

Agenda:        Transmissielijn en antenne

 

Propagatie van radiogolven

 

EMC

 

Veiligheid

 

             

 

Les 3:

 

Datum:         

 

Uurregeling:van 13.30. tot 18.00

 

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

Agenda:        Bediening en procedures


Les 4:

 

Datum:         

 

Uurregeling:van 13.30. tot 18.00

 

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

Agenda:        Bediening en procedures

 

 

 

Les 5:

 

Datum:         

 

Uurregeling:van 13.30. tot 18.00

 

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

Agenda:        Herhaling

 

 

 

 Les 6:

 

Datum:         

 

Uurregeling:van 13.30. tot 18.00

 

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

Agenda:        Herhaling / Reserve datum

 

 

 

Praktische proef:

 

 

 

Datum:                      

 

Uurregeling:              van 19.30 tot 23.30 uur

 

Plaats:                        UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

 

 

Praktische proef:

 

 

 

Datum:                      

 

Uurregeling:              van 19.30 tot 23.30 uur

 

Plaats:                        UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

 

 

 

 

Examinatoren:

 

 

 

Naam:                                    Verbanck Miguel

 

Roepnaam:               ON7MV

 

 

 

Naam:                                    Scheid Serge

 

Roepnaam:               ON8ODK

 

 

 

Naam:                                    Schepens Germain

 

Roepnaam:               ON4SG

 

 

 

Naam:                                    Coffyn Therese

 

Roepnaam:               ON8TC

 

Bezoekers

Vandaag16
Gisteren48
Deze week16
Deze maand1013
------------------------------------------
Totaal

67262

UBA | KOKSIJDE.BE | BIPT | QRZ.COM | ON4CKZ

----------------------------------------

Copyright © 2012. All Rights Reserved.