Ronde

Call Naam QTH Brons award 10X Zilver award 25X Goud award 50X Diamant award 100X Aantal verkregen awards Aantal qso ksd
M0DRN Andy Kent 1 1 1 1   1
MOINM Larry Cottingham 1 1 1 1   1
ON1AP Paul  Oostduinkerke 3 3 3 3   3
ON1BBD Dannick Vlamertinge 10 25 50 51 ** 51
ON1DW Gilbert Ieper 3 3 3 3   3
ON1PR Roland Oostduinkerke 7 7 7 7   7
ON1TG Tom Oostende 10 25 28 28 ** 28
ON2ACO Thierry Wingene 4 4 4 4   4
ON2AJ Johny Beovenkerke 10 25 50 15 *** 50
ON2ALI Robert Uitkerke 1 1 1 1   1
ON2BDJ Willy Asse 1 1 1 1   1
ON2BID André Oostduinkerke 10 25 50 100 ****** 840
ON2DF Franky Zedelgem (veldegem) 10 25 50 86 *** 86
ON2FD Freddy Lendelede 5 5 5 5   5
ON2LLC Johny Staden 10 19 19 19 * 19
ON2NV Nina Uitkerke 4 4 4     31
ON2PJ Peter Tielt 1 1 1 1   1
ON2RK Kris Dendermode 1 1 1 1   1
ON2TDW Thomas Zeebrugge 10 19 19   xxx 19
ON2WG/P Willem Nieuwpoort/St. Niklaas 2 2 2     2
ON3ACJ Julien Zomergem 2 2 2     2
ON3AD Arlette Lampernisse 10 25 39 39 * 39
ON3ADK Mario Adikerke 10 25 50 90 *** 90
ON3AF Filip Oostende 10 25 50 100 ***** 624
ON3AH Dirk Kortemark 1 1 1 1   1
ON3AIM Ivo Knokke Heist 10 10 10 5   10
ON3ALE Ludo Kuurne 3 3 3     3
ON3ALT Wim Izegem 1 1 1 1   1
ON3ARV Arie Beernem (Oedelem) 1 1 1 1   1
ON3ATA Ronny Opglabbeek 1 1 1 1   1
ON3AWI André Willebroek 1 1 1 1   1
ON3AXK Annietje Oostende 10 25 37   ** 37
ON3BKM Jannick Dikkebus 10 25 50 72 *** 72
ON3BON Franky Staden 7 7 7 7   7
ON3BSO Stefaan Wervik 2 2 2 2   2
ON3BSQ Francis Alvergem 10 25 50 100 ***** 205
ON3CCM Mareno Menen 10 11 11 11 * 11
ON3CJ Johan Stint-Elooi-winkel 3 3 3 3   3
ON3CRK Roland Koekelare 3 3 3 3   3
ON3DAG Dirk Roeselare 10 25 50 40 *** 92
ON3DG Guido Koekelare 10 12 12 12 * 12
ON3DL Bart Izegem 10 25 33 33 ** 33
ON3DLJ Jean-Pierre Brugge 3 3 3     3
ON3DNS Dennis Ichtegem 10 14 14   * 14
ON3DRM Roger Heist 6 6 6 6   25
ON3DSO Stefaan Wervik 6 6 6 6   6
ON3DUL Patrick Koksijde 10 25 47 47 ** 47
ON3ELS Gino Dadizele 10 18 18 18 * 18
ON3FU Joris Beselare 10 25 38 12 ** 38
ON3GBH     1 1 1 1   1
ON3GH Gino Oostende 10 25 50 100 **** 141
ON3GV Geert Zevegem 10 22 22 22 * 22
ON3HEL Helmut Snaaskerke 2 2 2 2   2
ON3HVP Herdirk Beitem 4 4 4     4
ON3IN Ivan Torhout 4 4 4 4   4
ON3IWH Stefaan Kortemark 2 2 2 2   2
ON3JCA Johan Ardooie 10 12 12 12 * 12
ON3JPA Jean-Pierre Brugge 10 25 50 54 *** 54
ON3JPB Jean-Pierre Kortrijk 6 6 6 6   6
ON3JTI Hans  Ieper 10 25 50 3 *** 97
ON3KL Karel Staden 10 25 50 94 *** 94
ON3KVV Kinny Oostende 10 16 16 16 * 16
ON3ME Eric Houtem 10 25 50 100 ***** 495
ON3MEM Georges Nieuwkappele 1 1 1 1   1
ON3MH Marc Kortemark 6 6 6 6   6
ON3MK Maurits Zele 1 1 1 1   1
ON3MVL Marc Neerpelt 1 1 1 1   1
ON3NK Jean Brussel 1 1 1 1   1
ON3OO Johan Ieper 7 7 7 7   7
ON3POJ Johan Watou 10 25 50 61 *** 61
ON3PQ Ronny Langemark (Bavikhove) 10 25 48 48 ** 48
ON3PVW Patrick Waregem 1 1 1 1   1
ON3QA Lucas Tielt 10 16 16   * 16
ON3SD Danny Bulskamp 10 25 50 50 *** 50
ON3SLK Stefaan Veurne 10 25 50 85 *** 85
ON3SMI Michel Schaarbeek 1 1 1 1   1
ON3SS Ivan Wevelgem 2 2 2 2   2
ON3TAG Theo Oostende 10 25 50 3 *** 61
ON3TMF Ivan Brugge 2 2 2 2   2
ON3TNT Marnik Eeklo 10 25 50 100 ***** 535
ON3TV Alain De Panne 1 1 1 1   1
ON3URE Yoeri Merchtem (Koksijde) 10 14 14 14 * 14
ON3VGA Freddy Koksijde 10 25 42 42 ** 42
ON3VJI Jannick Ieper 10 10 10 10   10
ON3VJT Yannick Ieper 7 7 7 7   7
ON3VK Robi Onkerzele 7 7 7 7   7
ON3VMN Yoshy Middelkerke 10 25 50   *** 60
ON3VR Rik Oostende 2 2 2 2   2
ON3WD Marc Mechelen 1 1 1 1   1
ON3XSI Peter Staden 2 2 2 2   2
ON3ZU Ziggy Brugge 10 25 50 100 **** 103
ON4AAK Marc Oostkamp 10 21 21 9 * 21
ON4AC Roger Oostende 10 16 16 16   16
ON4ACF Wilfried Koekelare 1 1 1 1   1
ON4AEI Alfons Knokke-Heist 10 25 39     38
ON4AFF Norbert Oostduinkerke 10 25 50 100 ***** 267
ON4AIM Aime Oostende 10 10 10 10 * 10
ON4AMY Victor Tessenderlo 3 3 3 3   3
ON4AQB Louis De Haan 10 25 50 100 **** 195
ON4ARL Leo Beernem (Oedelem) 3 3 3 3   3
ON4AST Richard peer 1 1 1 1   1
ON4ATA Raf Adegem 10 25 50 88 *** 125
ON4BCN Moris Koekelare 10 25 27 27 ** 27
ON4BDK Marnix Oostduinkerke 10 25 50   xxx 246
ON4BIT Filip Kortrijk (bissegem) 1 1 1 1   1
ON4BWT Peter Herzele 3 3 3 3   3
ON4BYD Georges knokke-Heist 1 1 1 1   1
ON4CBK Martin Bredene 10 11 11 11 * 11
ON4CFI Reginald Kortrijk 1 1 1 1   1
ON4CGB Wim Roeselare 1 1 1 1   1
ON4CGC Ivan Meulebeke 10 12 12 69 * 69
ON4CGD Erwin Zandhoven 3 3 3 3   3
ON4CJG Jeremie Kuurne 10 25 50 100 ***** 282
ON4CJP Jean-Pierre Oostende 10 25 50 76 *** 76
ON4CV Carine Weilsbeke 10 14 14 14 * 14
ON4DBI Ivan Koekelare 1 1 1 1   1
ON4DJ Joris Geluwe 10 12 12   * 12
ON4DRP Dirk Blankenberge 4 4 4 4   4
ON4DSF Willy Varsenaere 10 20 20   xxx 20
ON4DTP Krist Houthulst 8 8 8 8   8
ON4GV Geert Zwevezele 10 25 50 100 *** 105
ON4IE Kristoff De Panne 10 25 50 67 *** 67
ON4IPR clubstation Ieper 1 1 1 1   1
ON4JCL Claude Brugge 2 2 2 2   2
ON4JES  Jess Poperinge 10 25 34 34 ** 34
ON4MDB Marc Driekapellen 10 25 43 43 ** 43
ON4NG Louis De Haan 10 25 28   ** 28
ON4PO Martin Beerst 3 3 3 3   3
ON4PST Frank Oedelhem 1 1 1 1   1
ON4RK Ronny Oostende 10 25 30 11 ** 30
ON4ROB Robrecht Oostende 10 48 19 19 * 19
ON4SG Germain Koksijde 10 25 50 100 ***** 317
ON4TST Frans Beernem (Oedelem) 2 2 2 2   2
ON4VJP Jean-Pierre Jabeke 4 4 4 4   4
ON4WZ Geert Roeselare 3 3 3 3   3
ON5CQ Philip kooigem 4 4 4 4   4
ON5DDG Daniel Uitkerke 10 25 50 100 **** 260
ON5DLM H.-Paul Waimes 2 2 3     28
ON5LS Stefaan Izegem 10 13 13 13 * 13
ON5LST Willem Stavele 10 25 50 65 **** 568
ON5MA Nic Alegem 10 25 50 69 *** 69
ON5MB Bernard Zottegem 1 1 1 1   1
ON5MD Eddy Oostduinkerke 10 25 29 29 ** 29
ON5RD Johan Meulebeke 10 12 12 12   12
ON5RKN Ronny Heers 10 12 12   xxx 12
ON5US Peter Bredene 10 15 15 15 * 15
ON5YM Yvo knokke-Heist 10 25 50 100 **** 119
ON6ADC Alain Leffinge 3 3 3 3   3
ON6DV Daniel Lampernisse 10 25 50 82 *** 82
ON6FF Johny Ieper 10 25 33 33 ** 33
ON6JV/A Johny Oosduikerke/St. Martens-Latem 10 14 14   xxx 14
ON6LX Geert Lochristi 10 25 45 45 ** 45
ON6MN Martin Middelkerke (Wilskerke) 4 4 4     4
ON6PD Jean-Paul De Panne 1 1 1 1   1
ON6VA Brono Kortrijk 2 2 2 2   2
ON6YP Gregory Ieper 10 25 50 91 **** 245
ON6ZB Dirk Ichtegem (Eernegem) 2 2 2 2   2
ON7AB Wim Sint-Lievens-Houtem 2 2 2 2   2
ON7ABT Michel Weilsbeke 10 25 50 70 *** 199
ON7ACE Lieven Zwevezele 10 16 16 16 * 16
ON7AH Dirk Kortemark 9 9 9 9   9
ON7AJ Jaak Oostende 1 1 1 1   1
ON7AS Jimmy Veldegem 10 25 50 53 *** 76
ON7ATV Alain Oostkamp 1 1 1 1   1
ON7CHV   Hooglede (Gits) 1 1 1 1   1
ON7GU Daniel Oostende 10 25 50 100 ***** 405
ON7HLU Hakim Harelbeke 3 3 3 3   3
ON7MG Marnix Oostende 3 3 3 3   3
ON7MV Migeul Vladslo 10 14 14 14 * 14
ON7QL Nichel Alvergem 10 25 50 1 *** 113
ON7ULM Fabien Staden 10 25 50 100 **** 138
ON7USB Geert Gullegem 1 1 1 1   1
ON7VOX Jean-Luc Wevelgem 3 3 3 3   3
ON7VX Willy Lo-Reninge 6 6 6 6   6
ON7XD Rik Ieper 2 2 2 2   2
ON7XX Jan Ieper 1 1 1 1   1
ON8BZ Jacky Koekelare 10 20 20 20 * 20
ON8CQ Walter Ledelede 6 6 6 6   6
ON8DKD Kris Vladslo 10 20 20 20 * 20
ON8DM Michel Kemmel 10 10 10   * 10
ON8FR Frederik Oostkamp 8 8 8 8   8
ON8LVD Lugy Esen Diksmuide 10 25 50 100 **** 147
ON8MA Georges Zottegem 10 25 41 41 ** 41
ON8ME Herwig Maastricht 1 1 1 1   1
ON8ODK Serge Oostduinkerke 10 25 50 100 ***** 351
ON8PHD Philippe De Panne 4 4 4 4 * 4
ON8PI Jan Zedelgem 4 4 4 4   4
ON8SD Didier Veurne 10 15 15   * 15
ON8SS Yvan Hulste 6 6 6 6   6
ON8SU Erik Bavikhove 1 1 1 1   1
ON8TC Thérèse De Panne 10 25 50 100 ***** 616
ON8VRT Jos Uitkerke 10 25 50 100 **** 218
ON8ZT Jean Menen 10 12 12 12 * 12
ONEGM Geert Roeselare 1 1 1 1   1
ONL Samie Middelkerke 1 1 1 1   1
ONL03498 Gino Dadizele 2 2 2 2   2
ONL10366 Gaston Kruibekee 10 25 50 83 *** 149
ONL12105 Hendrik Beitem 10 13       13
ONL12473 Reginald Esen Diksmuide 10 25 50 100 **** 149
ONL12476 Ronny Ieper 1 1 1 1   1
ONL12658 Eddy Oostende 1 1 1 1   1
ONL12681 Roger Harelbeke 1 1 1 1   1
ONL12714 Guy Watoe 6 6 6 6   6
ONL12744 Ellie Dikkebus 6 6 6 6   6
ONL12873 Jos Ieper 1 1 1 1   1
ONL12903 Zion Diksmuide 1 2 2 2   2
op0ppy Ipr Ieper 1 1 1 1   1

ON4KSD

ON4KSD Menu

Activiteiten

ON3 Opleiding

 Op 16 januari 2022 start de KSD met een nieuwe ON3 cursus.

De cursus is gratis en gebeurt in een gezellige sfeer.

Koninklijke Unie van de Belgische Zendamateurs

 

 

Aankondiging 

 

Lessenreeks en praktische proef voor het behalen van de basisvergunning voor zendamateurs

 

Verantwoordelijke inrichter:

Naam:                      Verbanck Miguel 

Roepnaam:              ON7MV

Adres:                      kortewildestraat 20 

                                8600 Vladslo

E-mail:                    ON7MV@telenet.be

Telefoon:                 051/801580   GSM 0478/602923

 

Lesgever(s):

Naam:                     Scheid Serge

Roepnaam:            ON8ODK

 

Naam:                     Schepens Germain

Roepnaam:             ON4SG

 

Lessenreeks:

Les 1:

 

Datum:          16 Januari 2022

Uurregeling: van 13.30. tot 18.00

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

Agenda:         Radioamateurisme

                      Voorwaarden gesteld aan de vergunning

                      Technische basiskennis

                      Zenders en Ontvangers

 

Les 2:

Datum:          23 Januari 2022

Uurregeling: van 13.30. tot 18.00

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

Agenda:         Transmissielijn en antenne

                       Propagatie van radiogolven

                       EMC

                       Veiligheid

 

Les 3:

Datum:          30 Januari 2022

Uurregeling: van 13.30. tot 18.00

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

Agenda:        Bediening en procedures

 

Les 4:

Datum:          6 Februari 2022

Uurregeling: van 13.30. tot 18.00

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

Agenda:        Bediening en procedures

 

Les 5:

Datum:          13 Februari 2022

Uurregeling: van 13.30. tot 18.00

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

Agenda:        Herhaling

 

 Les 6:

Datum:          20 Februari 2022

Uurregeling: van 13.30. tot 18.00

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

Agenda:        Herhaling / Reserve datum

 

Praktische proef:

Datum:                      25 Februari 202

Uurregeling:             van 19.30 tot 23.30

Plaats:                       UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

Praktische proef:

 

Datum:                      11 Maart 2022

Uurregeling:             van 19.30 tot 23.30

Plaats:                       UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

Examinatoren:

Naam:                      Verbanck Miguel

Roepnaam:              ON7MV

 

Naam:                      Scheid Serge

Roepnaam:              ON8ODK

 

Naam:                      Schepens Germain

Roepnaam:              ON4SG

 

Naam:                      Coffyn Therese

Roepnaam:              ON8TC

 

Hebt u interesse, geef een mailtje naar

ON8ODK@skynet.be

Bezoekers

Vandaag14
Gisteren66
Deze week192
Deze maand80
------------------------------------------
Totaal

115792

UBA | KOKSIJDE.BE | BIPT | QRZ.COM | ON4CKZ

----------------------------------------

Copyright © 2012. All Rights Reserved.