Ronde (2)

Call Naam QTH Brons award 10X Zilver award 25X Goud award 20X Diamant award 100X Aantal verkregen awards Aantal qso ksd
ON1AP Paul  Oostduinkerke 3 3 3 3   3
ON1BBD Dannick Vlamertinge 7 7 7 7   7
ON1PR Roland Oostduinkerke 3 3 3 3   3
ON2AJ Johny Beovenkerke 10 25 38 3 ** 65
ON2ALI Robert Uitkerke 1 1 1 1   1
ON2BID André Oostduinkerke 10 25 50 100 **** 711
ON2NV Nina Uitkerke 4 4 4     31
ON2TDW Thomas Zeebrugge 10 19 19   xxx 19
ON2WG/P Willem Nieuwpoort/St. Niklaas 2 2 2     2
ON3ACJ Julien Zomergem 2 2 2     2
ON3AF Filip Oostende 10 25 50 100 **** 477
ON3AIM Ivo Knokke 10 10 10 5   10
ON3ALE Ludo Kuirne 3 3 3     3
ON3ALT Wim Izegem 1 1 1 1   1
ON3AXK Annietje Oostende 10 25 37   ** 37
ON3AZ Michel Weilsbeke 10 25 50 100 **** 123
ON3BKM Jannick Dikkebus 10 23 23 23 * 23
ON3BSQ Francis Alvergem 10 25 50 100 **** 209
ON3CGC Ivan Meulebeke 10 25 50 57 *** 57
ON3CJ Johan St. Elooiswinkel 3 3 3     3
ON3CV Carin Weilsbeke 6 6 6 6   6
ON3DAG Dirk Roeselare 10 25 50 30 *** 82
ON3DL Bart Izegem 10 14 14 14 * 14
ON3DLJ Jean-Pierre Brugge 3 3 3     3
ON3DNS Dennis Ichtegem 10 14 14   * 14
ON3DRM Roger Heist 6 6 6     25
ON3DUL Patrick Koksijde 10 25 50 43 ** 62
ON3FU Joris Beselare 10 25 36 10 ** 36
ON3GH Gino Oostende 10 25 50 55 *** 55
ON3GV Geert Zevegem 10 10 10 10 * 10
ON3HVP Herdirk Beitem 4 4 4     4
ON3IN Ivan Torhout 4 4 4 4   4
ON3JPA Jean-Pierre Brugge 10 25 45 29 ** 45
ON3JTI Hans  Ieper 10 25 50 3 *** 97
ON3KVV Kinny Oostende 10 16 16   * 16
ON3LVD Lugy Esen Diksmuide 10 25 31 92 ** 92
ON3ME Eric Houtem 10 25 50 100 **** 474
ON3MK Maurits Zel 1 1 1 1   1
ON3MVL Marc Neerpelt 1 1 1 1   1
ON3OO Johan Ieper 4 4 4 4   4
ON3PHD Philippe De Panne 3 3 3 1   3
ON3POJ Johan Watou 10 25 31 31 ** 31
ON3QA Lucas Tielt 10 15 15     15
ON3SD Danny Bulskamp 10 25 42 42 ** 42
ON3SS Ivan Wevelgem 2 2 2 2   2
ON3TAG Theo Oostende 10 25 50 3 *** 61
ON3TG Tom Oostende 10 24 24 3 * 24
ON3TNT Marnik Eeklo 10 25 50 76 *** 435
ON3VGA Freddy Koksijde 10 25 41 41 ** 41
ON3VK Robi Onkerzele 2 2 2 1   2
ON3VMN Yoshy Middelkerke 10 25 50   *** 60
ON3ZU Ziggy Brugge 4 4 4 4   4
ON4AAK Marc Oostkamp 10 21 21 7 * 21
ON4AEI Alfons Knokke 10 25 38     38
ON4AFF Norbert Oostduinkerke 10 25 50 100 **** 214
ON4AIM Aime Oostende 8 8 8 2   8
ON4AMY Victor Tessenderlo 3 3 3 3   3
ON4AQB Louis De Haan 10 25 50 72 *** 249
ON4ATA Raf Adegem 10 25 50 1 *** 83
ON4BCN Moris Koekelare 10 25 25 12 ** 25
ON4BDK Marnix Diksmuide 10 25 50   xxx 88
ON4CGB Wim Roeselare 1 1 1 1   1
ON4CJG Jeremie Kuurne 10 25 50 94 *** 152
ON4CJP Jean-Marc Oostende 3 3 3 3   3
ON4DJ Joris Geluwe 10 12 12   * 12
ON4DSF Willy Varsenaere 10 20 20   xxx 20
ON4IE Kristoff De Panne 10 25 28 28 ** 28
ON4MDB Marc Driekapellen 10 18 18 18 * 18
ON4NG Louis De Haan 10 25 28   ** 28
ON4PO Martin Beerst 1 1 1 1   1
ON4RK Ronny Oostende 10 25 25 6 ** 25
ON4ROB Robrecht Oostende 10 18 18 10   18
ON4SG Germain Koksijde 10 25 50 100 **** 247
ON5DDG Daniel Uitkerke 10 25 50 22 *** 180
ON5DLM H.-Paul Waimes 2 2 3     28
ON5LS Stefaan Izegem 10 11 11   * 11
ON5LST Willem Stavele 10 10 10 17 * 406
ON5RD Johan Meulebeke 2 2 2 1   2
ON5RKN Ronny Heers 10 12 12   xxx 12
ON5US Peter Bredene 5 5 5 5   5
ON6ADC Alain Leffinge 2 2 2 2   2
ON6DV Daniel Diksmuide 10 25 37 37 ** 37
ON6FF Johny Ieper 9 9 9 9   9
ON6JV/A John oosduikerke/St. Martens-Latem 10 14 14   xxx 14
ON6MN Martin Middelkerke 4 4 4     4
ON6PD Jean-Paul De Panne 1 1 1 1   1
ON6YP Gregory Ieper 10 11 11 79 *** 162
ON7AS Jimmy Veldegem 10 25 50 53 *** 76
ON7ATV Alain Oostkamp 1 1 1 1   1
ON7GPN Gilbert Nieuwpoort 10 25 50 100 **** 570
ON7GU Daniel Oostende 10 25 50 100 **** 268
ON7MG Marick Oostende 2 2 2 2   2
ON7MV Migeul Brugge 10 12 12 10 * 12
ON7QL Nichel Stavele 10 25 50 1 *** 113
ON7UR Paul  De Panne 10 25 37   *** 37
ON7USB Geert Gullegem 1 1 1 1   1
ON7VX Willy Lo-Reninge 1 1 1 1   1
ON8BZ Jacky Koekelare 9 9 9   * 14
ON8CQ Walter Ledelede 1 1 1 1   1
ON8DKD Kris Vladslo 10 11 11 11 * 11
ON8DM Michel Kemmel 10 10 10   * 10
ON8ODK Serge Oostduinkerke 10 25 50 100 **** 246
ON8PI Jan Zedelgem 3 3 3 3   3
ON8SD Didier Veurne 10 15 15   ** 15
ON8TC Thérèse De Panne 10 25 50 100 **** 228
ON8VRT Jos Uitkerke 10 25 50 53 *** 121
ONL Samie Middelkerke 1 1 1 1   1
ONL03498 Gino Dadizele 2 2 2 2   2
ONL10366 Gaston Kruibekee 10 25 50 67 *** 232
ONL12105 Hendrik Beitem 10 13       13
ONL12362 Ronny Ieper 2 2 2 2   2
ONL12474 Reginald Esen Diksmuide 4 4 4 4   4

ON4KSD

ON4KSD Menu

Activiteiten

ON3 Opleiding

 Op 16 januari 2022 start de KSD met een nieuwe ON3 cursus.

De cursus is gratis en gebeurt in een gezellige sfeer.

Koninklijke Unie van de Belgische Zendamateurs

 

 

Aankondiging 

 

Lessenreeks en praktische proef voor het behalen van de basisvergunning voor zendamateurs

 

Verantwoordelijke inrichter:

Naam:                      Verbanck Miguel 

Roepnaam:              ON7MV

Adres:                      kortewildestraat 20 

                                8600 Vladslo

E-mail:                    ON7MV@telenet.be

Telefoon:                 051/801580   GSM 0478/602923

 

Lesgever(s):

Naam:                     Scheid Serge

Roepnaam:            ON8ODK

 

Naam:                     Schepens Germain

Roepnaam:             ON4SG

 

Lessenreeks:

Les 1:

 

Datum:          16 Januari 2022

Uurregeling: van 13.30. tot 18.00

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

Agenda:         Radioamateurisme

                      Voorwaarden gesteld aan de vergunning

                      Technische basiskennis

                      Zenders en Ontvangers

 

Les 2:

Datum:          23 Januari 2022

Uurregeling: van 13.30. tot 18.00

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

Agenda:         Transmissielijn en antenne

                       Propagatie van radiogolven

                       EMC

                       Veiligheid

 

Les 3:

Datum:          30 Januari 2022

Uurregeling: van 13.30. tot 18.00

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

Agenda:        Bediening en procedures

 

Les 4:

Datum:          6 Februari 2022

Uurregeling: van 13.30. tot 18.00

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

Agenda:        Bediening en procedures

 

Les 5:

Datum:          13 Februari 2022

Uurregeling: van 13.30. tot 18.00

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

Agenda:        Herhaling

 

 Les 6:

Datum:          20 Februari 2022

Uurregeling: van 13.30. tot 18.00

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

Agenda:        Herhaling / Reserve datum

 

Praktische proef:

Datum:                      25 Februari 202

Uurregeling:             van 19.30 tot 23.30

Plaats:                       UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

Praktische proef:

 

Datum:                      11 Maart 2022

Uurregeling:             van 19.30 tot 23.30

Plaats:                       UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

Examinatoren:

Naam:                      Verbanck Miguel

Roepnaam:              ON7MV

 

Naam:                      Scheid Serge

Roepnaam:              ON8ODK

 

Naam:                      Schepens Germain

Roepnaam:              ON4SG

 

Naam:                      Coffyn Therese

Roepnaam:              ON8TC

 

Hebt u interesse, geef een mailtje naar

ON8ODK@skynet.be

Bezoekers

Vandaag0
Gisteren82
Deze week493
Deze maand1136
------------------------------------------
Totaal

112685

UBA | KOKSIJDE.BE | BIPT | QRZ.COM | ON4CKZ

----------------------------------------

Copyright © 2012. All Rights Reserved.